o firmie

Czym się zajmujemy ?

Na pewno słyszałeś o pracy architekta, projektanta czy stolarza. Jesteśmy trochę do nich podobni. Też zajmujemy się przygotowaniem produktu na wymiar. 

Dzięki współpracy z czołowymi instytucjami finansowymi oraz ubezpieczeniowymi, możemy dobrać ofertę na wymiar - Twój wymiar. 

W jednym miejscu możemy porównać oferty o różnych zakresach, cenach, warunkach oraz z różnych banków. To Ty wybierasz produkt, z którego chcesz skorzystać. 

Chcemy, żebyś został z nami na dłużej dlatego ciągle rozszerzamy swoją ofertę tak abyś w razie potrzeby odnalazł interesujący Cię produkt.

Chcesz poznać nasze produkty ?

napisz do nas

Jak to działa ?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my postaramy się dopasować jak najlepszą ofertę. Przedstawimy Ci kilka możliwości, ale zawsze to Ty wybierasz najlepszą. Już nie musisz odwiedzać wielu banków i ubezpieczycieli, aby poznać ich ofertę. To my z wielką chęcią będziemy reprezentować Twoje interesy i negocjować oferty.

Ile to kosztuje?

W tej kwestii też jesteśmy szczerzy. Pomimo tego, że działamy w Twoim imieniu i chcemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb, Ty nie ponosisz kosztów naszej pracy.

Jeśli nie skorzystam z oferty ?

Jeśli nie odnajdziesz u nas odpowiedniego ubezpieczenia lub finansowania to postaramy się podpowiedzieć, gdzie możesz takie znaleźć. Zależy nam na tym, aby klienci otrzymali produkt na ich miarę. Razem z naszymi klientami chcemy tworzyć zespół i proponować im oferty w oparciu o długoletnią współpracę.