Regulamin konkursu Szkolne NNW

Chcę wykupić ubezpieczenie w oddziale. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Jeśli wykupiłes ubezpieczenie szkolne w oddziale Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz i podpisałeś deklarację udziału w konkursie, nie musisz robić nic więcej. Teraz wystarczy czekać na ogłoszenie wyników 3.11.2021 r.  Zapoznaj się z regulaminem i wszystko stanie się jasne!

Regulamin konkursu

 1. Organizator konkursu
 1.   Organizatorem konkursu jest firma Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz z siedzibą przy ul. Lubelska 11, 21-050 Piaski.
 1. Data rozpoczęcia konkursu, zakończenia oraz jego rozstrzygnięcia – 
   Konkurs rozpoczyna się 1.08.2021 r. i  trwa do 30.10.2021 r. do godziny 13:00. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 03.11.2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi na Facebookowym profilu Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz.  Dodatkowo zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o tym fakcie w wiadomości prywatnej.
 1. Kto może wziąć udział w konkursie – W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w terminie od 1.08.2021 do 30.10.2021r. wykupiły ubezpieczenie szkolne (szkolne nnw) w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym w siedzibie firmy Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Róznowicz przy ul. Lubelskiej 11, 21-050 Piaski oraz podpisały deklarację uczestnictwa w konkursie.
 1. Zasady konkursu – Aby wziąć udział w konkursie należy
  1. Wykupić ubezpieczenie szkolne (szkolne NNW) w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym w siedzibie firmy Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz przy ul. Lubelskiej 11, 21-050 Piaski.  w terminie obowiązywania konkursu tj. 01.08.2021 - 30.10.2021r. godz. 13:00
  2. Podpisać deklarację uczestnictwa w konkursie.
  3. Wykupienie ubezpieczenia oraz podpisanie deklaracji nie musi odbywać się tego samego dnia, jednak musi nastąpić ono w terminie obowiązywania konkursu tj. 01.08.2021 - 30.10.2021r. godz. 13:00

 1. Nagrody – Nagrodą przewidzianą w konkursie jest maskotka żyrafy (przedstawione zdjęcie może różnić się od oryginalnego wyglądu maskotki) oraz gadżety firmy Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz. Dodatkowo firma Multifinanse zdecydowała o możliwości zastosowania dodatkowej zniżki na wybrane ubezpieczenie jeśli zwycięzca konkursu w przeciągu  roku od ogłoszenia (czyli od 03.11.2021 - 03.11.2022) wykupi dowolną polisę ubezpieczeniową w firmie Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz. Kwestia dotycząca zniżki omówiona zostanie indywidualnie z zwycięzcą i zależeć będzie od rodzaju, terminu i sposobu wykupienia polisy.
  Wydanie nagrody głównej (maskotka żyrafy + gadżety) nastąpi w siedzibie firmy Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Róznowicz przy ul. Lubelskiej 11, 21-050 Piaski w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą w godzinach otwarcia placówki.
  Nagroda nie może być wymieniona na równowartość pieniężną. Nagroda nie może zostać przekazana osobom trzecim.
 1. Reklamacje – wszelkie uwagi, reklamacje należy kierować na adres emaliowy organizatora konkursu: kontakt@multifinanse.com.pl
 1. Pozostałe informacje –  wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z akceptacją REGULAMINU,  „Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu”.

  Ubezpieczenie wykupię online na stronie www.kochamtodbam.pl lub z innego Towarzystwa Ubezpieczeniowego (WAŻNE : w konkursie biorą udział polisy zakupione tylko przez linki dystrybuowane przez Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz). Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  Jeśli wykupiłeś lub dopiero zamierzasz wykupić ubezpieczenie szkolne na stronie www.kochamtodbam.pl z naszym kodem zniżkowym UZ77687 lub z innego Towarzystwa Ubezpieczeniowego (ważne! link dystrybuowany przez Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz) poczekaj na naszego emaila z zaproszeniem do konkursu. Wystarczy, że na niego odpowiesz. Możesz także wysłać samodzielne zgłoszenie na adres kontakt@multifinanse.com.pl
  Nie jesteś pewien czy wykupione ubezpieczenie jest dystrybuowane przez Nas? Nie szkodzi! Napisz do nas, a my sprawdzimy czy wykupiłeś ubezpieczenie za naszym pośrednictwem. Konkurs jest dedykowany tylko dla naszych klientów.
  Zapoznaj się z regulaminem, wszystko stanie się jasne!

  Regulamin konkursu (online)

  1. Organizator konkursu
  1.   Organizatorem konkursu jest firma Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz z siedzibą przy ul. Lubelska 11, 21-050 Piaski.
  1. Data rozpoczęcia konkursu, zakończenia oraz jego rozstrzygnięcia – 
    Konkurs rozpoczyna się 1.08.2021 r. i  trwa do 31.10.2021 r. do godziny 23:00. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 03.11.2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi na Facebookowym profilu Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz.  Dodatkowo zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o tym fakcie w wiadomości prywatnej.
  1. Kto może wziąć udział w konkursie – W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w terminie od 1.08.2021 do 31.10.2021r. wykupiły ubezpieczenie szkolne (szkolne NNW) na stronie www.kochamtodbam.pl z użyciem kodu zniżkowego UZ77687 lub w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym za pośrednictwem linku dystrybuowanego przez firmę Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz
  1. Zasady konkursu – Aby wziąć udział w konkursie należy
   1. Wykupić ubezpieczenie szkolne (szkolne NNW) w dowolnym wariancie na stronie www.kochamtodbam.pl z użyciem kodu zniżkowego UZ77687 lub w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym za pośrednictwem linku dystrybuowanego przez firmę Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz
   2. Udzielić odpowiedzi na emaila z zaproszeniem do udziału w konkursie potwierdzając chęć udziału w konkursie (należy sprawdzać folder spam, organizator nie odpowiada za brak zaproszenia do konkursu) lub należy wysłać samodzielne zgłoszenie na adres kontakt@multifinanse.com.pl

  1. Nagrody – Nagrodą przewidzianą w konkursie jest selfie stick marki Huawei (Huawei Tripod Selfe Stick AF15 Wireless Version) (przedstawione zdjęcie może różnić się od oryginalnego wyglądu nagrody) oraz gadżety firmy Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz. Dodatkowo firma Multifinanse zdecydowała o możliwości zastosowania dodatkowej zniżki na wybrane ubezpieczenie jeśli zwycięzca konkursu w przeciągu  roku od ogłoszenia (czyli od 03.11.2021 - 03.11.2022) wykupi dowolną polisę ubezpieczeniową w firmie Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Różnowicz. Kwestia dotycząca zniżki omówiona zostanie indywidualnie z zwycięzcą i zależeć będzie od rodzaju, terminu i sposobu wykupienia polisy.
   Wydanie nagrody głównej (selfie stick + gadżety) nastąpi za pośrednictwem Poczty Polskiej na wskazany przez zwycięzcę adres (koszt dostarczenia przesyłki na terenie Polski pokrywa Organizator Konkursu) lub w siedzibie firmy Multifinanse. Ubezpieczenia i finansowanie Mateusz Róznowicz przy ul. Lubelskiej 11, 21-050 Piaski w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą w godzinach otwarcia placówki.
   Nagroda nie może być wymieniona na równowartość pieniężną. Nagroda nie może zostać przekazana osobom trzecim.
  1. Reklamacje – wszelkie uwagi, reklamacje należy kierować na adres emaliowy organizatora konkursu: kontakt@multifinanse.com.pl
  1. Pozostałe informacje –  wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z akceptacją REGULAMINU,  „Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu”.