Ubezpieczenie upraw rolnych
Ubezpieczenie upraw rolnych. Edycja Jesień 2021 / Wiosna 2022. Sprawdź!
Wiosenna edycja ubezpieczeń upraw rolnych WIOSNA 2021 dobiegła końca. 
Niestety nie wszystkim rolnikom udało się ubezpieczyć. Powód? W większości przypadków jeden - pula dofinansowania była zbyt niska.
W każdej edycji ubezpieczania upraw, pula środków dofinansowania z Budżetu Państwa ulega wyczerpaniu w przeciągu kilku dni!
Przypominamy dofinansowanie wynosi nawet 65% składki.
Co zrobić, aby skorzystać z dofinansowania w kolejnych edycjach? Mamy na to rozwiązanie.

Skorzystaj z przypomnienia w edycji Jesień 2021 / Wiosna 2022

W jaki sposób otrzymać przypomnienie? 


Cały proces możemy zrobić w kilku prostych krokach:

  • KROK 1 - wysyłasz do nas wiadomość sms, email lub wypełniasz formularz kontaktowy, możesz także napisać do nas na FACEBOOKu
  • KROK 2 - otrzymasz od nas wiadomość zwrotną o przyjęciu zgłoszenia. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości zwrotnej w przeciągu 24h to chyba UPss coś poszło nie tak. Sprawdź poprawność wpisanego adresu email, numeru telefonu i wyślij zgłoszenie ponownie.
  • KROK 3 - Jesień 2021 / Wiosna 2022- otrzymasz od nas informację, w jakim terminie rusza nabór na wnioski ubezpieczeniowe (w zależności od rodzaju uprawy, którą chcesz ubezpieczyć). Jeśli wyrazisz zgodę wykonamy kalkulację składki
  •  KROK 4 - akceptacja polisy - jeśli spodobają Ci się przedstawione warunki ubezpieczymy Twoje uprawy.
Po co to wszystko?
Chcemy aby każdy z naszych klientów miał szansę skorzystania z dofinansowania w wysokości nawet 65% składki. Przypomnienia sprawdziły się u nas już wcześniej. Dzięki temu, w dniu naboru wniosków, możemy skupić całą naszą uwagę na pomocy rolnikom w ubezpieczaniu ich upraw.

Czy będę otrzymywać inne wiadomości poza ubezpieczeniem upraw edycja WIOSNA 2021?
Nie. Jeśli uważnie prześledziłeś wszystkie powyższe kroki - kontaktujemy się z Tobą tylko 2 razy - potwierdzenie otrzymania zgłoszenia i w momencie ruszenia naboru wniosków. W przypadku, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami, oczywiście będziemy kontaktować się z Tobą aby dokładnie ustalić szczegóły zawieranej polisy. W przypadku, gdy nie zdecydujesz się jednak na ubezpieczanie swoich upraw, nie będziesz otrzymywać od nas kolejnych wiadomości. 

Czy jeśli zdecyduję się na przypomnienie to muszę wykupić u was polisę?
Nie. Nigdy nie zmuszamy nikogo do zawarcia polisy. Wolimy współpracować z osobami, które są świadome udogodnień, które im oferujemy, a decyzja o wykupieniu polisy jest w pełni świadoma. Prosimy, pamiętaj tylko o tym jak szybko kończą się dotacje z Budżetu Państwa. Może się okazać, że w czasie gdy Ty będziesz poszukiwał innego specjalisty do zawarcia polisy, inni rolnicy skorzystają za Ciebie, a umowy u wszystkich wyglądają tak samo.

Ile to kosztuje?
Nasza usługa jest dla Ciebie całkowicie darmowa. Jeśli poznasz bliżej nasz sposób działania to zauważysz, że zarówno w sprawach porównywania ubezpieczeń jak i finansowania nie pobieramy od klientów żadnych prowizji i opłat.

Jaka jest składka?
Kluczowe pytanie. Jeśli powiemy Ci, że za ubezpieczenie rzepaku składka wyniosła u naszego klienta 250 złotych, to będzie to dużo czy mało? My odpowiadamy szczerze, że nie wiemy. Sama informacja o wysokości składki nic nam nie mówi. Dopiero gdy zaczniemy analizować  i porównywać areał uprawy, ryzyka od jakich klient ubezpiecza uprawę, miejsce zamieszkania a nawet klasę ziemi wtedy możemy powiedzieć coś więcej o wysokości składki. Nigdy więc nie podamy od razu konkretnej kwoty ubezpieczenia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o takich aspektach - napisz. Chętnie dzielimy się taką wiedzą.

ZAPISY PRZYPOMINAJĄCE-FORMULARZ KONTAKTOWY